Aparthotele Górskie Resorty

ZAINWESTUJ W NOWOCZESNY APARTHOTEL

CIESZ SIĘ PEWNYM ZYSKIEM

ZARABIAJ 8% W SKALI ROKU

6 panorama

widok z Twojego aprtamentu

 

Górskie Resorty

Tworzymy grupę Górskie Resorty. która będzie spinać wszystkie nasze projekty, posiadamy wybudowane i funkcjonujące dwa obiekty znajdujące się w Łomnicy – Osada Śnieżka (Osada Śnieżka i Medical SPA) oraz Szklarskiej Porębie -Blue Mountain Resort, oraz mamy dwa hotele w sprzedaży– Karpacz – Green Mountain Resort k i kolejny projekt w Szklarskiej Porębie – Platinium Mountain Resort.

W przygotowaniu mamy rozbudowę hotelu w Szklarskiej porębie ok 250 dodatkowych jednostek, następnie planujemy ekspansję na kolejne lokalizacje.

Głównym atutem inwestycji aparthotelowych jest zawieranie długoletniej umowy najmu już w momencie zakupu nieruchomości, co gwarantuje stałą stopę zwrotu rewaloryzowaną o inflację oraz pełną bezobsługowość inwestycji.

Na przestrzeni ostatniej dekady zainteresowanie aparthotelami jako formą lokowania kapitału zyskuje na popularności. Eksperci zajmujący się finansami oraz rynkiem nieruchomości uznają takie inwestycje za bezpieczne i gwarantujące wysoką stopę zwrotu.

PEWNY ZYSK

Co miesiąc wypłacamy stałą kwotę czynszu, liczoną od wartości netto apartamentu wraz z wyposażeniem i miejscem postojowym

 

napisz do nas:  ja(@)inwestujezzyskiem.pl

apartament2222apartament3333apartament4444c1  c2124 13 1