Rekomendacje pisemne - warsztaty wizerunkowe

W swoim życiu zawodowym i osobistym miałam już kilkanaście wystąpień publicznych. Doświadczenie uczy i kształtuje moją osobowość. Jednak warsztaty pozwoliły mi na uzupełnienie wiedzy merytorycznej, która pozwoli mi bardziej się otwierać na scenę oraz na publiczność - inaczej niż obecnie.

Anna Szmidt

 

To rewelacyjnie zainwestowany czas. Bardzo konkretne narzędzia i konkretne uwagi krytyczne tak bardzo motywujące mnie do lepszego prezentowania siebie i tego, co chcę pokazać moim słuchaczom. Jesteście praktykami z olbrzymią świadomością własnych umiejętności, umiejętnością przekazywania ich innym! Dziękuję Robert. Dziękuję Partycjo. Dziękuję Dorotko i Przemku!

Anna Bedlicka

 

Szkolenie w pełni spełniające oczekiwania. Wykładowcy - prowadzący - bardzo kompetentni. Polecam.

Piotr Tytoń

 

Tylko z takim trenerem jak Robert Oskwarek nie będziesz kontrolował zegarka. Warsztaty mega super. Wspaniali instruktorzy, miła, energetyczna atmosfera. Polecam.

Alina Łuszczak

 

Dużo treningu, uczę się ... dużo informacji ... kliku zaproszonych gości zwiększa wiarygodność - polecam.

Tomek Podemski

 

Poznałem techniki przygotowania się do wystąpienia publicznego. Mogłem je przećwiczyć i zobaczyć na nagraniach swoje błędy, a później swoje postępy. Teraz będę pewniej się czuł na scenie i wiem, jak zawładnąć sceną na wystąpieniu publicznym.

Tomasz Bednarski

 

Polecam szkolenie "Władcy Sceny", ponieważ pozwala opanować emocje i stres w trakcie wystąpień publicznych. Uczy jak być mówca doskonałym.

Joanna Skierkowska

 

Dzięki szkoleniu Roberta Oskwarek przełamałam strach przed wystąpieniem publicznym. Bardzo przydatne i profesjonalne warsztaty. A co najważniejsze bardzo miła atmosfera.

Olga Bednarska

 

"Władcy Sceny" to świetny sposób na przełamanie oporów związanych z przemawianiem i wystąpieniami publicznymi. Świetny trening, który z pewnością pozwoli mi na osiągnięcie sukcesów i wyznaczonych celów. Serdecznie polecam.

Dorota Jaźdżyk

 

Spotkanie, na którym byłem dzisiaj dało mi bardzo dużo. Zobaczyłem, jakie mam braki, o których nigdy nie myślałem. Zawsze polecam Roberta wszystkim, wszem i wobec, bo jest tego wart. Jeżeli mi czas pozwoli, będę uczestnikiem takich spotkań. Roberta polecam wszystkim. Robert trzymaj tak dalej, jestem twoim fanem.

Andrzej Gizka

 

Byłam, a raczej uczestniczyłam w wielu szkleniach. Warsztaty dzisiejsze pod nazwą "Władcy Sceny" dały mi wiele do myślenia i zainspirowały do systematycznej pracy nad sobą. Super atmosfera, profesjonalizm Roberta, korekty na bieżąco i gorąco, uwagi praktyczne. Bardzo polecam.

Ewa Makohin

 

Warsztat bardzo konkretny, rzetelny i profesjonalny. Bardzo troskliwe i przyjacielskie prowadzenie.

Paweł Kostrzewa

 

Z całego serca chciałbym polecić warsztaty z autoprezentacji przeprowadzone przez Roberta Oskwarek. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie z jakim są prowadzone gwarantują poprawę własnego wizerunku, eliminują błędy i prowadzą do sukcesu.

Andrzej Chabros

 

Warsztaty przeprowadzone profesjonalnie, bardzo ciekawe oraz interesujące. Zapewniają nowe doświadczenie i odkrywają jakie ważne i potrzebne są ćwiczenia z zakresu wystąpień, tak by osiągnąć sukces.

Szymon Czech

 

Szkolenia przeprowadzone przez Roberta Oskwarek było dla mnie ogromnym wyzwaniem, ponieważ sposób prowadzenia warsztatów jest dopracowany w wielu szczegółach. Robert zwraca uwagę na nasze mocne strony i robi wszystko, aby je podkreślić i uwypuklić. Po całym dniu nabrałem pewności siebie podczas wystąpień. Serdecznie polecam.

Robert Kościuk

 

Serdecznie dziękuję za to, że miałem okazję poznać Pana Roberta Oskwarek. Uczestnictwo w szkoleniu przeprowadzonym przez Pana Roberta to czysta przyjemność i czas wykorzystany w 100%. Aspekty, które zostały przedstawione na szkoleniu rzuciły nowe światło na problemy, z którymi spotykam się na co dzień. Pozdrawiam.

Edwin Gortat

 

Uczestniczyłem w dwudniowych warsztatach z wystąpień publicznych Roberta Oskwarek i zdecydowanie polecam to szkolenie. Robert wyznaje zasadę minimum teorii i maksimum praktyki, co spowodowało, że przez 90% czasu mieliśmy okazję ćwiczyć nowo zdobywane umiejętności. Najbardziej cenię sobie nagrywanie całego wystąpienia na kamerę i późniejsze analizowanie w szczegółach tak powstałego filmu. To było ćwiczenie, które dało mi najwięcej i pozwoliło wznieść moje umiejętności wystąpień na zupełnie nowy poziom.

Marcin Kądziołka

Prezes Zarządu Złote Myśli Sp. z o.o.

 

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością chciałbym zarekomendować warsztaty Zostań Mówca Doskonałym Roberta Oskwarek. W dwa tygodnie po wzięciu udziału i ukończeniu zajęć ZMD wystąpiłem przed publiką 150 osób i po raz pierwszy otrzymałem owację na stojąco! Polecam!!!

Bartosz Wilczek

Twórca Gry Euro Cash

 

Szkolenie z Wystąpień Publicznych i Autoprezentacji było dla mnie miłym zaskoczeniem. Profesjonalizm połączony z dowcipem i lekką formą przekazu sprawiły, że szkolenie było nie tylko genialne spędzonym czasem, ale również dawką bardzo użytecznych informacji oraz praktycznych ćwiczeń. Byliśmy świadkami tego, jak w ciągu zaledwie kilku godzin można w sposób znaczny poprawić swoje umiejętności. Dla mnie dodatkową wartością była ogromna dawka praktycznej wiedzy z zakresu wystąpień publicznych przed własnymi pracownikami oraz radzenie sobie z konfliktami. Polecam każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności, każdemu, kto ma jakiekolwiek obawy przed wystąpieniami publicznymi i temu, kto już występuje publicznie, aby robić to lepiej, bardziej świadomie i z większą swobodą.

Karolina Dudek-Palka

 

Szkolenie z wystąpień publicznych poprowadzone przez Roberta Oskwarek w Trzebini było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Otrzymałam potężną dawkę wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Mimo początkowych oporów przed wyjściem na środek i opowiedzeniu o sobie - dzięki genialnemu podejściu udało mi się tego dokonać. Warsztaty poprowadzone z ogromną pasją i humorem pozwoliły na przełamanie moich barier.

Katarzyna Woch

 

Wiele przydatnych informacji, mnóstwo śmiechu i wspaniali ludzie! Szkolenie okazało się sukcesem! Nich żałują Ci, których nie było!

Rozwijaj się człowieku

 

Szkolenie wizerunkowe Zostań Mówcą Doskonałym było dla mnie niesamowitym przeżyciem, spotkałem tam grupę wspaniałych ludzi. Szkolenie odbyło się przyjaznej i wesołej atmosferze. Pierwszą rzeczą było uświadomienie sobie, dlaczego wystąpienia publiczne są tak ważne. Następnie w jaki sposób zredukować stres oraz przygotować aparat mowy. Odbywały się różne ćwiczenia, które uświadomiły mi, jak i wszystkim uczestnikom szkolenia, jak ważne jest przygotowanie się do przemowy. Podczas zabaw i ćwiczeń było bardzo wesoło, ponieważ musieliśmy wypowiadać wiele trudnych słów, które nie zawsze w pierwszym wypowiedzeniu brzmiały prawidłowo i powstawały czasem śmieszne słowa oraz sytuacje. Całe spotkanie przebiegało bardzo miło, ponieważ każdy z nas wiedział, w jakim celu tam przyszedł. Nie ważne jest to, ile razy upadamy, ale to, iż się podnosimy i podążamy dalej. Szkolenie to uświadomiło mi jak wiele błędów popełniałem do tej pory oraz jak mogę je wyeliminować. Już teraz widzę jak zmieniam się i jak te informacje, jakie uzyskałem na szkoleniu, oddziałują na moja osobę. Chciałbym serdecznie podziękować wspaniałemu prelegentowi za poprowadzenie tego szkolenia w tak przyjaznej i swobodnej atmosferze. Dziękuję serdecznie Robertowi Oskwarek.

Adam Karsznia

 

Warsztaty Zostań Mówcą Doskonałym prowadzone przez Roberta Oskwarek oraz pozytywna atmosfera, jaką zbudował, pozwoliła mi skutecznie przełamać barierę wystąpień publicznych. Nauczyłam się nie tylko radzić sobie ze stresem, jaki towarzyszy przemówieniom dla większego czy mniejszego audytorium, ale również technik wymowy, postawy, dzięki którym mój przekaz jest dla odbiorcy jasny, spójny, i atrakcyjnie podany. Dowiedziałam się również jak profesjonalnie przygotować się do wystąpień, a cenna wiedza i doświadczenie połączone z ćwiczeniami prowadzonymi przez Roberta pozwolą mi w przyszłości budować profesjonalne, charyzmatyczne przemówienia, jak i wiarygodny wizerunek najważniejszej marki jaką jestem dla siebie ja sama.

Marta Sionkowska

 

Uczestniczyłam w jednodniowym szkoleniu, a właściwie warsztatach, prowadzonych przez wysokiej klasy trenera - praktyka z duża wiedzą i zaangażowaniem, dobrą merytoryką i metodyką oraz bogatą bazą ćwiczeń trafnie dobranych do potrzeb, Roberta Oskwarek. Polecam to szkolenie wszystkim tym, którzy mają problem z wystąpieniami przed małą lub duża publicznością, nie potrafią odnaleźć się na tzw. "scenie", są nieśmiali, nie mają doświadczenia. Po takich warsztatach wzrasta samoocena, wiemy, co to jest nasz wizerunek, potrafimy sprzedać produkt, jaki prezentujemy, oraz publiczność nas odbiera bardzo pozytywnie. Gorąco polecam, dziękuję Panu Robertowi.

Beata Mazur

 

Co mi dały warsztaty? - poznanie "czegoś" nowego, przekazanie wiedzy, o której nie miałam "zielonego pojęcia". Dla mnie osobiście jest to bardzo ciekawe doświadczenie.

Barbara Mazurek

 

Bardzo dobry przekaz i duża empatia. Posiada duże doświadczenie i bardzo dobry kontakt z uczestnikami. Polecam.

Jadwiga Iwaniak

 

Duża wiedza, dobrze przekazana, świetny kontakt. Chętnie skorzystam z innych szkoleń.

Małgorzata Szwed

 

Na bardzo wielu szkoleniach i warsztatach poznałam różnych trenerów. Robert Oskwarek jest mówcą, który ma dużą wiedzę praktyka. Wspaniały przekaz dla każdego uczestnika. Człowiek bardzo energetyczny. Warsztaty dały mi większą wiedzę i pewność siebie. Polecam.

Alina Łuszczak

 

Gratuluję szkolenia. Robisz to, co kochasz i jesteś inspiracją dla innych. Niech Twoi studenci zawładną sceny Polski i świata. Dziękuję za informacje zwrotne.

Krzysztof Pilch

trener, inwestor, planista finansowy

 

Zarażasz energią i budujesz swobodną atmosferę swoją postawą oraz humorem. Cieszę się, że zajęcia są tak aktywne i praktyczne. Wierzę, że to dopiero początek naszych spotkań szkoleniowych.

Kasia Mrozowska

 

Z ręką na sercu mogę przyznać, że szkolenie w zupełności spełniło, a nawet przerosło moje oczekiwania. Mnóstwo praktycznej wiedzy i ogrom perspektyw na rozwój. Ponadto inspiracja i motywacja do pracy nad sobą. Dziękuję serdecznie.

Łukasz Kiebel

 

Gratuluję szkolenia. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny. Szkolenie w zupełności przerosło moje oczekiwania. Mnóstwo praktycznej wiedzy. Prelegent Robert Oskwarek wykazał się doświadczeniem, profesjonalizmem i skutecznością w przekazywaniu wiedzy stwarzając jednocześnie przyjemną atmosferę.

Anna Nuc

 

Warsztaty przeprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Wiedza praktyczna i do wykorzystania od razu w życiu. Zainspirowały mnie do systematycznego ćwiczenia własnych wystąpień. Dziękuję serdecznie.

Marzena Wojtuch

 

Warsztaty Zostań Mówcą Doskonałym sprawiły, że poznałem świetne metody i narzędzia do tego, aby przełamać strach przed wystąpieniem publicznym. Szkolenie było prowadzone na wysokim poziomie.

Paweł Nuc

 

Warsztaty przeprowadzone z ogromną wiedzą, jaką mógł nam dać Robert. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak ludzie potrafią się zmienić po paru wskazówkach. Polecam, było super.

Marzena Kałmuch

 

Szkolenie bardzo praktyczne i przydatne nie tylko przy wystąpieniach publicznych, ale również w dniu codziennym. Dużo praktycznych wskazówek, ćwiczeń do wykonywania w domu. Chętnie skorzystałabym z zajęć kontynuujących, utrwalających wiedzę oraz sprawdzających postępy.

Justyna Ożga

 

Świetne szkolenie, mega fajny prowadzący, otwarty, chętny do pomocy. Bardzo dziękuję, do zobaczenia na następnym.

Joanna Cięciara

 

Bardzo merytoryczne i ciekawe szkolenie, pełne bardzo wielu interesujących elementów.

Marek Wadas

 

Szkolenie, które dało mi dużo do myślenia, a przede wszystkim dzięki Robertowi wiem, co muszę poprawić w swoich wystąpieniach.

Andrzej Gawłowski

 

Szkolenia bardzo konkretne, skupione na praktycznych technikach pomagających w wystąpieniach na scenie.

Roman Marczak

 

Super konkretna wiedza, dynamika, energia, dowcip, ćwiczenia - tu powinien być każdy!!! =)

Bartek Ślazyk

PWP - kontakty biznesowe