Rekomendacje pisemne - warsztaty sprzedażowe

Szkolenie "Komunikacja. Jak mówić, aby nas dobrze rozumiano" przeprowadzone przez p. Roberta Oskwarek, cechował profesjonalizm i praktyczne podejście do tematu. Na szczególne podkreślenie zasługuje doskonałe przygotowanie trenera i jego ogromna wiedza merytoryczna. Pan Robert Oskwarek potrafi zadbać o dobry kontakt z uczestnikami i przekazać treści szkolenia w sposób niezwykle angażujący i motywujący, wiele praktycznych ćwiczeń oraz cennych wskazówek sprawiły, że to szkolenie stało się dla mnie wielką inspiracją do dalszego rozwoju.

Dorota Partyka

 

Robert Oskwarek - dobry mówca, trener i bardzo sympatyczny człowiek. Szkolenie jak najbardziej daje dużą dawkę wiedzy z zakresu efektywnej komunikacji. Byłam, doświadczyłam i na pewno wrócę. Gorąco polecam!

Ewelina Jaszczyk

 

Bardzo profesjonalne szkolenie. Już po krótkim czasie zdąłem zauważyć błędy, które popełniam w komunikacji. Z pewnością zagoszczę na kolejnym.

Dawid Kuśmierz

 

Komunikacja - Robert Oskwarek - szkolenie ok, fajna atmosfera, ciekawy sposób przekazu.

Tomek Podemski

 

Szkolenie prowadzone perfekcyjnie. Wiedza wyniesiona przeze mnie ze szkolenia będzie stosowana przeze mnie w pracy zawodowej, a teraz moje przedsięwzięcia będą bogatsze w sztukę komunikacji. Trener wykonuje swoje zadanie z pasją.

Anna Szmidt

 

Polecam Roberta Oskwarek jako trenera tematu związanego z właściwą komunikacją z klientem. Szkolenie, jakie przeprowadził, było treściwe i udowodniło, że Robert jest profesjonalistą w swoim fachu.

Jarosław Zając

 

Prowadzący Robert Oskwarek - najlepszy trener z jakim miałam kontakt. Jestem pod wrażeniem prowadzącego przez niego szkolenia, bardzo dużo się nauczyłam, miło spędziłam czas i na pewno skorzystam z kolejnych szkoleń. Szkolenia bardzo praktyczne i treściwe. Polecam wszystkim!!!

Monika Orzechowska

 

Szkolenie ciekawe, godne polecenia. Osoba prowadząca kontaktowa, umiejętnie pokazująca ważne informacje dla osób prowadzących biznes. Dużo wskazówek i wiadomości ułatwiających osiągnięcie sukcesu w pracy samodzielnej oraz osobistego rozwoju.

Krystyna Miazek

 

Szkolenie interesujące, obudziło we mnie poczucie mojej wartości, przypomniało, co mogę stosować dla dobrej relacji z ludźmi.

Beata Santorek

 

Jeśli masz problemy z komunikacją w rodzinie, pracy, polecam warsztaty z Panem Robertem, duża dawka wiedzy, pozytywnej energii, przekazana w prosty sposób, z poczuciem humoru.
Dziękuję.

Monika Krawczuk

 

Było to już trzecie szkolenie u Roberta, i o raz kolejny się nie zawiodłam. Kawał rzetelnej wiedzy, dobra atmosfera. Chętnie wezmę udział w kolejnych warsztatach.

Małgorzata Szwed