AKADEMIA BIZNESU POD PALMAMI Turcja

 

 AKADEMIA BIZNESU POD PALMAMICluster

                       Akademia Biznesu czyli twarda wiedza jak efektywnie rozwinąć własną firmę,

       Chcesz pozyskać nowe kontakty i z gwarancją polecenia zacznij generować większe zyski - tym razem w Turcji pod palmami!

              Tydzień szkoleń z zakresu biznesu z elementem dodatkowym jakim jest rozwój osobisty.

                                  Bezcenna wiedza połączona z relaksem pod palmami. 

 

Organizator wyjazdu, Korzenie Sukcesu, PWP, Klub Integracji Europejskiej, opiekować się nami będzie renomowane biuro podróży TUI.  W cenie szkolenia, doradztwo, pobyt allincusive, przelot, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 Tematy warsztatów:
 

1. Stwórz świat wolny od narzekania. Razem z nami poszukaj swojej motywacji i rozwiń umiejętności radzenia sobie przeszkodami i ograniczeniami Twoich działań.

poprowadzi: Robert Oskwarek 

Zakaz Narzekania to:

- Interpretacja zdarzeń życiowych.
Jak skłonność do optymizmu lub pesymizmu wpływa na interpretację sytuacji oraz na naszą Informacje o podmiocie świadczącym usługę
- Siła nawyku
Nawyki efektywnego działania i sposoby skutecznego przejmowania inicjatywy: Czy chcesz zmienić swoje nawyki? – Wskazówka, Nagroda, Zwyczaj.
- Samokontrola, czyli jak przerwać błędne koło myślenia.
Zachowanie w życiu zawodowym – informacja zwrotna otoczenia – interpretacja – zachowanie itd.

Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

2. Warsztaty "Skuteczne kontakty biznesowe",.
Poprowadzi Bartek Ślazyk

Poznaj najważniejsze zasady networkingu i zdobądź zdolność zjednywania sobie partnerów w interesach co wzmocni Twój autorytet i markę.

- Prezentacja uczestników- przedstawienie biznesu
- Określenie grupy docelowej kontaktów
- Rekomendacje formularzowe
- Kojarzenie firm
- Skuteczna formuła rozmów indywidualnych
- Wymiana wizytówkami / Kiedy i jak to robić 
- Umawianie spotkań indywidualnych
- Rozmowy indywidualne
- Gwarancja pozyskania kontaktów

3. Strategia Sukcesu Firmy czyli, jak zbudować Wolność Finansową poprzez biznes. 
Poprowadzi Krzysztof Pilch

Jako Uczestnik warsztatu:

- zdobędziesz wiedzę, czym jest strategia biznesowa i jak ją stworzyć, żeby zbudować i rozwinąć dochodowy biznes;
- zdobędziesz wiedzę w zakresie podstawowych pojęć biznesowych umożliwiających planowanie działań w firmie, skutecznego ich wdrażanie i osiągania satysfakcjonujących efektów finansowych;
- zdobędziesz umiejętności konstruowania misji i wizji firmy, tworzenia strategii biznesowej oraz sprawdzania skuteczności jej wdrożenia;
- wykształcisz postawy, że tworzenie strategii biznesowej jest proste, wymaga niewielkiego nakładu czasu i wysiłku, a przynosi wymierne efekty biznesowe. Dzięki niej Wiesz, dokąd zmierzasz i jakie osiągasz efekty w poszczególnych obszarach strategicznych. Będziesz w stanie na bieżąco weryfikować postępy i osiągać założone efekty finansowe i biznesowe;

 

4. Twój CUD: Ciało Umysł Dusza poprowadzi dla nas Biznes Jogę oraz Trening Mentalny
Poprowadzi  Wadim Żarski  
 
Ciało:  - Jak ćwiczenia wpływają na regulacje naszego metabolizmu, energii życiowej, zaangażowanie.
Umysł:- Jak świadomy oddech wpływa na kreatywność i podejmowanie trafnych decyzji.
           - Jak cieszyć się swoją pracą
Dusza - Medytacja jako narzędzie do rozmowy z naszą duszą.
Trening Mentalny: Wizualizacja, Trans/Hipnoza, Medytacja Prowadzona: Dowiesz się:
-Czy różni się czymś od siebie trans hipnotyczny, wizualizacja i medytacja?
-Doświadczysz wszystkich form i poznasz ich „tajemnicze” działanie.  
-Czym jest medytacja buddyjska (medytacja na pustkę) od medytacji europejskiej (dynamicznej) oraz medytacji terapeutycznej.
-Co to jest trening mentalny i o co w nim chodzi.
Taniec/Ruch spontaniczny:
Praca z ciałem w ruchu i tańcu, uwalnianie napięć poprzez taniec bez reguł i zasad :-)

 

Miejsce i czas:

7- 14.10.2019 Turcja
Casa De Maris Spa & Resort Hotel

Hotel Casa de Maris położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, w odległości zaledwie kilku kilometrów od centrum miasta Marmaris. Zachęca smaczna kuchnia, bogata oferta all inclusive i bardzo dobry standard świadczonych usług. Dla gości przygotowano także komfortowo wyposażone pokoje, które zapewnią udany wypoczynek na tureckim wybrzeżu.

Cena:

- cena za warsztaty jest regulowana 4000 tyś zł ( brutto )
- pierwsza wpłata 30% następnie pozostała część kwoty najpóźniej do 31.03.2019
- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.
- pokój jednoosobowy z dopłatą 300 zł

 
Masz pytania dzwoń  796 731 688

Robert Oskwarektwórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Bartek Ślazyk Twórca organizacji kontaktów biznesowych Projekt Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach której zorganizował ponad 250 eventów biznesowych, na których przedsiębiorcy nawiązali współprace na wiele milionów złotych. Praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami, ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych) . Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP.

Krzysztof Pilch – Trener Finansowy i Mentor Biznesu. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. Harva Ekera. W 2004 r. ukończył z wyróżnieniem Autorską Szkołę Trenerską Kras International, o specjalności Trener Finansowy. Poszerzał swoje kompetencje w takich szkoleniach jak: Praktyczne Seminarium Inwestowania w Nieruchomości u Piotra Hryniewicza i Franciszka Staniszewskiego (2011), Train the Trainer w Success Resources (2014), Certyfikowany Trener i Planista Finansowy Akademii Doradcy (2016). „Władcy Sceny” Master Korzenie Sukcesu (2018). Trener VCC (2019) Jest właścicielem firmy i prezesem zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. W roku 2002 stworzył pierwszą strategię dla oddziału Firmy STOLGRAF W Ś-CY, którą z sukcesem jako kierownik a później dyrektor tej firmy realizował (2002-2015) W tym czasie Stolgraf pomagał w stworzeniu strategii dla firm: BEL-POL i M&J, drukował między innymi dla Zehnder, Termet, … Pracuje także jako planista w branży finansowej i jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualne mentoringi pomaga ludziom wkroczyć na drogę do bezpieczeństwa i wolności finansowej z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął wolność finansową. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego i biznesowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej.

Wadim Żarski - Przedsiębiorca, twórca niszy psychologii społecznej zwanej psychonumerologią. 
Publicysta, autor programów rozwojowych. Były zawodowy sportowiec, maratończyk (2016), a co najważniejsze z zamiłowania i z pasji trener biznesowy. Współpracowałem w ramach różnorodnych projektów biznesowych, rozwojowych i społecznych z największymi korporacjami, przedsiębiorcami i trenerami w PolscePomagam ludziom w tworzeniu relacji z bliskimi oraz w tym jak zarabiać na swojej pasji. Zajmuje się też duchowością i jej obecnością w życiu codziennym. Jednym z jego głównych celów jest prezentacja duchowości w nowym świetle - jako rzetelny system wiedzy służący do badania i zgłębiania siebie oraz znajdowania odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zadaje sobie każdy z nas.

 

 

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest POTWIERDZENIE przelewu;
- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;
- rejestrując się na to wydarzenie:  
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.
- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688

                                                     

NASI PARTNERZY

logo przezroczyste 1           Klub-Integracji-Europejskiej           pwp

 

przedsiebiorcy-aktualne-logo-bez-tla

4.000.00zł
Ilość: