„Władcy Sceny”- Warsztaty z wystąpień publicznych. Lublin 12-14 Październik

TRZYDNIOWE WARSZTATY

„Władcy Sceny”- Warsztaty z wystąpień publicznych.

Ważne - na te Warsztaty możesz mieć refundację ze środków unijnych więcej informacji dzwoń

 Pomyśl, że jesteś właśnie na spotkaniu, gdzie jesteś tylko gościem, ale masz niezwykłą życiową okazję, aby nawiązać relację biznesową z wymarzonym klientem i tylko minutę na przedstawienie swojej oferty. 

 Twoje serce bije jak szalone, brakuje Ci tchu.
 
Jesteś genialnym przedsiębiorcą, masz kapitalny produkt, jednak nie możesz wykrztusić z siebie ani jednego słowa. Nie możesz przypomnieć sobie jak się nazywasz a całe życie przelatuje Ci przed oczami. 
 
Właśnie z nami nad takimi emocjami nauczysz się panować.
 
„Polub wyzwania, pokonywanie trudności, problemów i doświadczeń, bo dzięki nim się rozwijasz, stajesz silniejszym i ubogacasz siebie i innych mentalnie, intelektualnie i emocjonalnie.”
                                                                                                 Autor nieznany
 
Metody realizacji szkolenia oparte są w głównej mierze na aktywnym zaangażowaniu uczestników w dużą ilość przystępnych ćwiczeń praktycznych, kształtujących określone umiejętności. To intensywne warsztaty skupione na osiąganiu efektów po spotkaniu, osadzone w faktycznych realiach życia codziennego, przybliżone na prawdziwych przykładach, realizowane w nieszablonowy sposób. Nieodłącznym elementem jest praca indywidualna z kamerą, każdy może poczuć się pewniej i zdobyć skuteczne narzędzie wywierania wpływu na innych, przekonywania ich do własnych idei, sprzedawania produktów, usług, ale przede wszystkim siebie jako marki. Praca z kamerą ma na celu uświadomienie uczestnikom jak trema, negatywne emocje, niepewność mają wpływ na nasze zachowanie i niekontrolowane ruchy ciała. Nagrywany materiał jest przekazany uczestnikom do kontrolowania własnych postępów. Dlatego mniej liczna grupa pozwala na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na pracę z każdym uczestnikiem. 
 
Tematy warsztatów:
 
- Diagnoza swoich zachowań w trakcie prezentacji.
- Kreowanie własnego wizerunku, jako marki.
- Nabycie pewności siebie na scenie i przed publicznością.
- Poznanie skutecznych technik panowania nad stresem i tremą, przemawiania oraz angażowania publiczności.
- Wywieranie pozytywnego pierwszego wrażenia. 
- Praktyczne przygotowanie do samodzielnego prowadzenia wystąpień publicznych.
- Sprzedaż  ze sceny produktów, usług, ale przede wszystkim siebie.                                  
- Wykorzystanie sekretów mowy ciała.                                         
- Efektywna komunikacji i swoboda mówienia.                                    
- Świadome  wykorzystanie przestrzeni na scenie.
- Prawidłowa emisja głosu.                                       
- Nawyku rozluźnienia się przed każdym spotkaniem i prezentacją
- Gestykulacja odpowiednia do każdej sytuacji.
- Wywieranie wpływu na innych i przekonywanie ich do własnych idei.

Miejsce: podamy w krótce 

Czas:

12-14.10.2018 godz:9.00-17.00

Cena:

- cena za warsztaty: 6250 zł (brutto) 
- 100% satysfakcji dla klienta lub zwrot pieniędzy

Masz pytania dzwoń  796 731 688

Praktyczne warsztaty poprowadzi Robert Oskwarek - przedsiębiorca, inwestor, właściciel firmy Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, autor projektu "Władcy Sceny", specjalista od kluczowych umiejętności wizerunkowych, trener wystąpień publicznych i mówca motywacyjny.
Motto życiowe: "Bądź autorem zmian, których oczekujesz".
http://oskwarek.eu/

 "Władcy Sceny"

Nie ma wyników bez nawyków, a nawyków bez działania, czyli ćwiczeń. "Władcy Sceny" to tylko 10% niezbędnej teorii i aż 90% praktyki w formie przystępnych ćwiczeń dla każdego. Przekazujemy praktyczną wiedzę poprzez serię ćwiczeń w niewielkiej grupie osób, aby angażując się w nie przełamały one swoje wewnętrzne bariery i wyzwoliły drzemiący w sobie potencjał. Dajemy każdemu okazję przyjrzenia się swojemu obecnemu wizerunkowi i spojrzenia na niego z boku, oceny i zbudowania go według nowych wskazówek tak, aby był on pomocny w lepszej autoprezentacji i autopromocji w życiu, w biznesie, w wykonywanym zawodzie. Pokazujemy, jak zapanować nad swoim ciałem, umysłem i przejść metamorfozę, która sprawi, że stojąc przed publicznością każdy będzie potrafił opanować emocje, swój głos, gesty i przekazać bez trudu dokładnie to, na czym mu będzie zależało. To, czego doświadczają uczestnicy warsztatów, co zaczynają rozumieć, zapamiętują i zamieniają w praktyczne umiejętności, podnosi ich poczucie własnej wartości i otwiera jeszcze bardziej na kontakt z innymi ludźmi, przeżyć przemianę i odkryć nowe możliwości.

"Wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami". 
Ralph Waldo Emerson

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, liczba uczestników to 10 osób - decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest potwierdzenie przelewu;

- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;

- rejestrując się na to wydarzenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych oraz wizerunku (zdjęcia ze spotkania, materiał filmowy) do działań marketingowych Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu Robert Oskwarek, jego partnerów oraz sponsorów Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r oraz na przesyłanie faktur, wystawionych w formie elektronicznej (Dz. U. 2010 nr 249, poz. 1661) na podany przez Państwa adres e-mail;

- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688.

                                                     spring collection 1

 

6.250.00zł
Ilość: