AKADEMIA BIZNESU POD PALMAMI

Wspierając Przedsiębiorców promujemy ciekawe inicjatywy. 

 Wspierają nas

Klub-Integracji-Europejskiej        przedsiebiorcy-aktualne-logo-bez-tla    pwp     


 AKADEMIA BIZNESU POD PALMAMIjune 29 2016 11

                       Akademia Biznesu czyli twarda wiedza jak efektywnie rozwinąć własną firmę,

       Chcesz pozyskać nowe kontakty i zacząć generować większe zyski - tym razem w Egipcie pod palmami!

              Tydzień szkoleń z zakresu biznesu z elementem dodatkowym jakim jest rozwój osobisty.

                                  Bezcenna wiedza połączona z relaksem pod palmami. 

 Gorące lato w środku zimy!

Organizator wyjazdu, Korzenie Sukcesu, PWP, Klub Integracji Europejskiej, opiekować się nami będzie renomowane biuro podróży TUI.  W cenie szkolenia, doradztwo, pobyt allincusive, przelot, ubezpieczenie, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 
Tematy warsztatów:
 

1. Stwórz świat wolny od narzekania i popraw jakości życia przez wyeliminowanie narzekania.
poprowadzi: 
Robert Oskwarek

Zakaz Narzekania – Bo narzekanie jest nawykiem tak głęboko zakorzenionym w nas, że wiele osób uczyniło z niego sposób na życie. Poznaj sposoby, które pozwolą Ci przestać ciągle narzekać.

W procesie, jaki przejdziesz podczas tego wydarzenia, nabędziesz praktycznych umiejętności z zakresu:
- wprowadzania zmian, sposobów, w jaki motywacja wewnętrzna i zewnętrzna oraz konsekwencje danego nastawienia mają wpływ zarówno na własną efektywność w biznesie, jak i w życiu prywatnym;
- zainspiruj siebie, by wziąć odpowiedzialność za swoje słowa i emocje, które oddziałują na innych;
- naucz się, jak nabrać dystansu do siebie i codziennych wyzwań, aby móc działać skuteczniej i z lepszą energią;
- odkryj praktyczne sposoby na wyeliminowanie narzekania jako nawyku.
Baw się wyśmienicie podczas wydarzenia, które łączy humor, rozwój, biznes i potęgę ludzkich możliwości. Dołącz do ludzi świadomie biorących odpowiedzialność za pozytywne zmiany w swoim życiu.

 

2. Inwestycje dla Równowagi - czyli jak zbudować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu.
Poprowadzi Krzysztof Pilch

 

Warto: uświadomić sobie, że umiejętność mądrego posługiwania się pieniędzmi oraz świadomego budowania bogactwa w oparciu o indywidualny plan finansowy należy do najważniejszych wyzwań każdego dorosłego mieszkańca naszej Cywilizacji. Po warsztacie Inwestycje dla równowagi, każdy Uczestnik odbędzie osobisty 1,5h mentoring finansowy z Krzysztofem Pilchem, którego celem będzie stworzenie osobistego Planu Finansowego i zrównoważenie najważniejszego obszaru w życiu.

 

3. Praktyczne, warsztaty sprzedażowe.
Poprowadzi Bartek Ślazyk

 Na szkoleniu zdobędziesz umiejętności skutecznego umawiania spotkań oraz sprzedaży przez telefon, mailing i media
społecznościowe;

otrzymasz gotowe, niezwykle skuteczne scenariusze rozmów, które dopaujemy do twoich potrzeb
- poznasz strategie, które spowodowały wzrost skuteczności sprzedawców od 30 do ponad 700%
- przełamiesz obawy przed dzwonieniem poznając najskuteczniejsze techniki sprzedaży
- nauczysz się pokonywać obiekcje klientów;
- poznasz techniki rozmów z obcymi osobami ("zimny rynek"),
- poznasz przykłady maili, do osób obcych, oraz gotowe teksty do nawiązywania kontaktów biznesowych przez media społecznościowe 
- podczas indywidualnych konsultacji otrzymasz konkretny plan dalszych działań, gwarantujący zwiększenie sprzedaży;

4. Twój CUD: Ciało Umysł Dusza poprowadzi dla nas Biznes Jogę oraz Trening Mentalny
Poprowadzi  Wadim Żarski   
Ciało:
- Jak ćwiczenia wpływają na regulacje naszego metabolizmu, energii życiowej, zaangażowanie.
Umysł:
- Jak świadomy oddech wpływa na kreatywność i podejmowanie trafnych decyzji.
- Jak cieszyć się swoją pracą
Dusza:
- Medytacja jako narzędzie do rozmowy z naszą duszą.

Trening Mentalny: Wizualizacja, Trans/Hipnoza, Medytacja Prowadzona: Dowiesz się:

-Czy różni się czymś od siebie trans hipnotyczny, wizualizacja i medytacja?
-Doświadczysz wszystkich form i poznasz ich „tajemnicze” działanie.  
-Czym jest medytacja buddyjska (medytacja na pustkę) od medytacji europejskiej (dynamicznej) oraz medytacji terapeutycznej.
-Co to jest trening mentalny i o co w nim chodzi.
Taniec/Ruch spontaniczny:
Praca z ciałem w ruchu i tańcu, uwalnianie napięć poprzez taniec bez reguł i zasad :-)

5. Robert Sienczewski- ekspert z dziedziny budowania marki osobistej i networkingu

Miejsce i czas:

21- 28.02.2019 Egipt
Palm Beach ****  Egipt - Hurghada

Hotel Palm Beach został wybudowany w nowoczesnym stylu, z dbałością o każdy szczegół. To idealny wybór dla miłośników aktywnego wypoczynku. Położony jest przy prywatnej, piaszczystej plaży. Możecie zrelaksować się przy basenie lub korzystając ze słońca na tarasie do opalania. Restauracje serwują wszystkim gościom dania kuchni lokalnej i międzynarodowej, która z pewnością posmakuje każdemu. Kompleks zadbał także o dzieci, oferując im miniklub z animacjami i plac zabaw.

Cena:

- cena za warsztaty jest regulowana 3,900 zł ( brutto )
- pierwsza wpłata 30% następnie pozostała część kwoty najpóźniej do 20.01.2019
- cena będzie wzrastać proporcjonalnie do cen w biurze podróży.
- pokój jednoosobowy z dopłatą 300 zł

 
Masz pytania dzwoń  796 731 688

Robert Oskwarektwórca i właściciel Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu, od ponad dwudziestu lat przedsiębiorca, inwestor, a przede wszystkim trener biznesu, specjalista ds. inteligencji finansowej, wystąpień publicznych i autoprezentacji, który pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do celu. Występował na dziesiątkach gal, konferencji, warsztatów i szkoleń w roli prowadzącego oraz prelegenta. Współpracował z wieloma polskimi firmami w ramach organizowanych przez nich wydarzeń. W ich trakcie opowiadał o wszystkim, co ma wartość dla słuchacza, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro, przez zmianę codziennych nawyków. Uczy nas obsługi własnej osoby, pomaga zmienić podejście do życia pokazując, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów.

Bartek Ślazyk - praktyk sprzedaży z dużymi sukcesami, ponad 5.500 osób zaproszonych na płatne na spotkania biznesowe, bezpłatnych nie liczy. Podpisywał kontrakty (branża reklamowa) z takimi firmami jak: Coca-Cola, Pepsico, Unilever, Kraft Jacobs, Winiary i wieloma innymi. Pozyskał, w ciągu pół roku, większości wrocławskiego budowlanego rynku hurtowego, i kontraktu z jedną z czołowych firm budowlanych w Europie. Zdobywał rynki dla czołowej firmy z branży dodatków spożywczych, pomagając budować ją od zera. Twórca i koordynator krajowy czołowej organizacji kontaktów biznesowych w Polsce, Projektu Wspierania Przedsiębiorczości PWP, w ramach którego zorganizował ponad 250 eventów biznesowych. Broker Roku Zielony Polska Waluta Lokalna. Jednocześnie, jako trener, szkoli wielu handlowców i właścicieli firm, osiągając wspaniałe wyniki wzrostu skuteczności od 30 do 700%. Zwolennikiem konkretnych działań, nie teoretyzowania. Współpracuje z licznymi mediami, udzielając wywiadów i pisząc artykuły ("Radio RAM, "Nowa Sprzedaż", "Dziennik Polski", "Nasz Głos Poznański", "Kapitał Dolnego Śląska" i kilka innych) . Występował na scenie obok takich sław, jak Robert Cialdini, Mateusz Grzesiak, Generał Roman Polko i wielu innych. Wyróżnienie "Pozytywista Roku", pod patronatem Min.Gospodarki oraz srebrnym medalem Kongregacji Przemysłowo-Handlowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej za wspieranie MŚP.

Krzysztof Pilch - inwestor, Trener i Mentor Finansowy. Absolwent studiów MBA i prestiżowego cyklu szkoleń Quantum Leap T. HarvaEkera. Poprzez 1-dniowe warsztaty oraz indywidualny mentoring, daje szansę wypracować bezpieczeństwo i wolność finansową z zachowaniem równowagi w życiu. W swoim życiu wykorzystuje zasady, których naucza. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, iż w ciągu siedmiu lat osiągnął stan wolności finansowej. W ramach prowadzonego w ostatnich latach mentoringu finansowego, pomógł wielu Klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej. Właściciel firmy i prezes zarządu oraz współwłaściciel firmy Stolgraf Plus. Menedżer w branży finansowej. Jest mentorem wielu przedsiębiorców. Wspiera ich w rozwoju własnego biznesu, motywuje do działania, określa kluczowe obszary do pracy i wskaźniki efektywności. Posiada rozległą bazę kontaktów biznesowych i umie z nich robić użytek, kojarząc ze sobą przedsiębiorców, którzy wzajemnie mogą sobie pomóc. Jest inwestorem i właścicielem kilku nieruchomości oraz gruntów w Świdnicy i w województwie dolnośląskim, plany oszczędnościowo-inwestycyjne posiada cała jego rodzina, wliczając w to także dzieci. Jako specjalista ds. inteligencji finansowej, pokazuje swoim przykładem, że to nie sama wiedza, ale przede wszystkim działanie przybliża ludzi do sukcesu życiowego i finansowego.

Wadim Żarski - Przedsiębiorca, twórca niszy psychologii społecznej zwanej psychonumerologią. 
Publicysta, autor programów rozwojowych. Były zawodowy sportowiec, maratończyk (2016), a co najważniejsze z zamiłowania i z pasji trener biznesowy. Współpracowałem w ramach różnorodnych projektów biznesowych, rozwojowych i społecznych z największymi korporacjami, przedsiębiorcami i trenerami w PolscePomagam ludziom w tworzeniu relacji z bliskimi oraz w tym jak zarabiać na swojej pasji. Zajmuje się też duchowością i jej obecnością w życiu codziennym. Jednym z jego głównych celów jest prezentacja duchowości w nowym świetle - jako rzetelny system wiedzy służący do badania i zgłębiania siebie oraz znajdowania odpowiedzi na fundamentalne pytania, które zadaje sobie każdy z nas.

Robert Sienczewski- ekspert z dziedziny budowania marki osobistej, PR, networkingu i sprzedaży. Posiada 20-letnie doświadczenie w biznesie i doradztwie biznesowym. Skarbnica kontaktów. Ma w swojej bazie telefony do wielu znanych biznesmenów, celebrytów i polityków. Współpracuje z prestiżowymi organizacjami biznesowymi m.in. Klubem Integracji Europejskiej i Zielony Polska, Waluta Lokalna.

 

Uwagi:

- ilość miejsc na tych warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a gwarancją uczestnictwa jest POTWIERDZENIE przelewu;
- dołączenie do wydarzenia na facebook'u nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztatach;
- rejestrując się na to wydarzenie:  
-Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb organizacji i realizacji usług szkoleniowych, realizowanych przez Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Administratorem danych osobowych jest Centrum Rozwoju Korzenie Sukcesu. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane dobrowolnie przez osoby, których dotyczą, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usług informacyjnych oraz szkoleniowych.
- w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: mailowy - kontakt(@)korzeniesukcesu.pl lub telefoniczny - 796 731 688

                                                     

NASI PARTNERZY

Klub-Integracji-Europejskiej         przedsiebiorcy-aktualne-logo-bez-tla  pwp

3.900.00zł
Ilość: